Cart

Cart

Danfoss – інтелектуальні енергетичні технології

ГоловнаКомпоненти автоматизаціїDanfoss – інтелектуальні енергетичні технології
Danfoss – інтелектуальні енергетичні технології

Скиф Контрол

ТОВ “Скіф Контрол” – офіційний партнер виробників устаткування VEGA, TURCK, B&R, ABB, DANFOSS.

Наші фахівці мають великий досвід і можуть надати кваліфіковану допомогу на всіх стадіях реалізації проекту – починаючи від підбору та закінчуючи інсталяцією виробничого обладнання.

Про компанію Danfoss

Danfoss (Данфосс) — глобальна датська компанія, заснована в 1933 році. Компанія спеціалізується на продукції HVAC. На кліматичних та енергозберігаючих рішеннях, що знижують експлуатаційні витрати та викиди CO 2 , а також економлять енергію. Розробляє та виробляє системи централізованого теплопостачання та охолодження, силові модулі, відцентрові та поршневі компресори, насоси високого тиску, конденсаційні агрегати, холодильне обладнання та кондиціонери, двигуни та інші супутні товари. Danfoss також виготовляє передові компоненти, які допомагають підвищити ефективність HVAC. Зокрема, електронні розширювальні клапани, мікроканальні теплообмінники та компресори з регульованою швидкістю.

Маючи понад 28 000 співробітників та 47 торгових майданчиків, Данфосс обслуговує клієнтів у всьому світі. Тільки в США компанія має 11 підприємств, які виробляють компоненти для нагрівального та охолоджуючого обладнання, холодильного обладнання, промислових компонентів та рішень для живлення мобільних машин.

Компанія прагне досягти своєї мети з мінімальним споживанням сировини та енергії. Мінімально можливим впливом на довкілля і водночас найбільш ефективним використанням ресурсів. Danfoss має давню традицію соціальної відповідальності перед співробітниками та довкіллям. Ще 2002 року компанія приєдналася до Глобального договору ООН**, що складається з десяти принципів із соціальною та екологічною відповідальністю.

* Опалення, вентиляція та кондиціювання (ОВіК), також HVAC.

** Глобальний договір ООН (United Nations Global Compact) – ініціатива ООН, спрямована на заохочення соціальної відповідальності бізнесу та надання звітів про здійснення такої політики.