Cart

Cart

ГоловнаНовини індустріїВиробник TURCKЕнкодер – нові можливості

Енкодер – нові можливості

Вибирайте енкодер для вашої програми

Від лінійки Efficiency Line до енкодера преміум-класу з безконтактним виявленням

Дізнатися більше

Портфоліо енкодерів для численних промислових застосувань

Надійно відстежуйте швидкість або фіксуйте положення, напрям і кут повороту – енкодери вирішують безліч завдань промислових вимірювань. Користувачі знайдуть у нас широкий асортимент: від пристроїв з порожнім валом до пристроїв із суцільним валом і моделей з повністю безконтактним виявленням, що не зношується. Будь то ефективний енкодер для стандартних програм або енкодер преміум-класу із захистом IP67/IP69K для суворих умов, ми допоможемо вам вибрати ідеальний давач.

Енкодери TURCK
Енкодери TURCK
Енкодери TURCK

Безконтактні енкодери

Завдяки індуктивному принципу вимірювання безконтактні енкодери Turck працюють без зношування та перешкод — між давачем і давачем положення на валу відсутнє механічне з’єднання.

Енкодери, що мають клас захисту IP67/IP69K і стійкі до зсуву валу (до 4 міліметрів), можуть надійно використовуватися навіть у найскладніших умовах.

Енкодер із порожнім валом

Енкодери з порожнім валом зручно монтуються за допомогою моментного важеля та підходять для динамічних застосувань.
Для цього типу хвиль компанія Turck пропонує енкодери як з безконтактною, так і традиційною технологією.
Пристрої доступні в різних розмірах, діаметром від 24 до 100 мм, з типом виходу: інкрементним, однооборотним або багатооборотним.

Енкодер із суцільним валом

Енкодери із суцільним валом із встановленими сильфонними муфтами менш чутливі до вібрацій та ударів.
Залежно від ваших вимог, компанія Turck пропонує пристрої з високим ступенем захисту до IP69 або з технологією подвійних підшипників.
Застосування вимірювальних коліс також можна безпечно вирішити за допомогою пристроїв із суцільним валом.

Що слід знати про енкодери...

Енкодер – нові можливості

Основними критеріями при виборі відповідного енкодера є тип і розмір вихідного сигналу, а також тип і діаметр валу.

Тип виходу

Енкодер – нові можливості
Інкрементний, однооборотний чи багатооборотний

Ви вибираєте тип виходу енкодера залежно від необхідної інформації давача.

  • Інкрементні енкодери фіксують зміну кута незалежно від поточного положення. Це дозволяє розраховувати такі значення, як відносне кутове положення, швидкість або напрямок обертання.
  • За допомогою однооборотних енкодерів користувачі отримують інформацію про поточне положення валу. Енкодер видає абсолютне значення в межах повороту на 360 °.
  • Якщо необхідно також зареєструвати кількість обертів осі, потрібно багатооборотний енкодер. Це дозволяє виводити абсолютне значення діапазоні виявлення більше одного обороту.

Тип хвилі

Енкодер – нові можливості
Суцільний або порожнистий вал

Чи потрібний вам енкодер з порожнім або суцільним валом, залежить від типу валу, що використовується у вашому додатку. Енкодери з порожнім валом, як правило, простіше встановлювати, тоді як енкодери з суцільним валом є найкращим рішенням при регулярних ударах та вібраціях.

  • У разі енкодера з суцільним валом вал, що виходить із програми, зазвичай прикріплюється до енкодер через сильфонну муфту. Це компенсує будь-яке можливе механічне зміщення між валом та енкодером.
  • У разі енкодера з порожнім валом вихідний вал утримується за допомогою кільця затискача валу, забезпечуючи з’єднання між валом і енкодером. Порожнистий вал може бути виконаний у вигляді глухого отвору або класичного порожнистого валу.

Діаметр валу

Енкодер – нові можливості
Оптимальна точність встановлення

Доступні різні діаметри валу від 6 до 42 міліметрів як для порожнистих, так і для енкодерів із суцільним валом. Великий вибір забезпечує оптимальну посадку вхідного валу.

Сімейство безконтактних пристроїв Turck відрізняється особливою гнучкістю і може охоплювати широкий діапазон діаметрів валів завдяки своїй спеціальній конструкції та різним перехідним втулкам.

Розмір

Енкодер – нові можливості
Правильний зовнішній діаметр

Під розміром зазвичай розуміється зовнішній діаметр енкодера, як у цьому прикладі: Ø 58 міліметрів. Вимоги вашої програми визначають відповідний розмір енкодера.

Енкодери від Turck можуть продемонструвати свої переваги в автоматичній системі остаточного пакування – будь то рука робота, роликовий конвеєр чи пристрій для розмотування клейкої стрічки. Відео показує особливі переваги окремих варіантів енкодера.

Запитайте експерта

Бажаєте дізнатися більше про потенціал енкодерів або шукаєте індивідуальне рішення для своєї компанії? Тоді зв’яжіться з нашими експертами, щоб отримати давачі лінійного та поворотного положення. Скористайтеся контактною формою щоб отримати консультацію, або телефонуйте нам за номером: 38 (044) 568 52 37