Cart

Графік роботи

Пн - Пт 9.00 - 18.00

Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 6б

+38 (044) 568 52 37

scontrol@skifcontrol.com.ua

Автоматизація виробництва – рішення

ГоловнаАвтоматизація виробництва – рішення

В міру того, як ускладнюється продукт та виробничі процеси, збільшується ймовірність людських помилок при обробці матеріалів та зборі даних. Автоматизація виробничих процесів, що запобігає виникненню подібних ситуацій. Інтеграція інноваційного обладнання та автоматизація підприємства забезпечують засоби точного та своєчасного збору даних, управління процесами та оптимізації роботи всього виробництва.

Автоматизація – ключ до оптимізації

Автоматизація виробництва – основні переваги

Автоматизація виробництва приносять користь операторам у цеху, інженерам-технологам, власникам бізнесу, керівникам підприємства та загалом усьому підприємству. Найбільш очевидні переваги автоматизації виробництва:

 1. Точний та своєчасний збір даних для прийняття своєчасних рішень;
 2. Великий масив даних та подій забезпечує міцну основу для складної аналітики, що дозволяє оптимізувати процеси;
 3. Зниження шлюбу та збільшення обсягу продукції, що випускається, за рахунок автоматичного контролю та регулювання процесів на устаткуванні;
 4. Підвищення ефективності використання виробничих ліній за рахунок усунення затримок через відсутність операторів;
 5. Видимість стану виробництва, що дозволяє персоналу швидко зрозуміти, де і чому виробничий ландшафт має проблеми.
Безпаперова робота

Безпаперове виробництво, так зване, оцифрування, яке успішно усуває весь папір у виробничому цеху. У безпаперовому виробничому середовищі все оцифровується. Управління здійснюється без письмових або усних стенограм, інструкцій з оформлення документів, нотаток тощо. У той час як безпаперове виробництво не є передумовою для автоматизації, автоматизація технологічних процесів має загальні характеристики з безпаперовим виробництвом, такі як:

 1. Усі технологічні процеси, робочі плани, операції та об’єкти мають бути змодельовані у системі управління виробництвом;
 2. Весь матеріал має бути змодельований та відстежений;
 3. Бізнес-логіка для прийняття рішень щодо втрат, доопрацювання, вибірки, відправлення, моделі можливостей тощо зберігатиметься в системі.

Ці характеристики лежать основу як безпаперового виробництва, і системи автоматизації. Тим не менш, можна автоматизувати виробництво і, як і раніше, мати паперові інструкції для управління персоналом, якістю або використовувати для інших адміністративних потреб.

Автоматизація ліній на виробництві

Автоматизація обладнання дозволяє програмі або системі керувати діями в рамках виробничого процесу. Нижче описані типові функції, пов’язані з автоматизацією для підприємства:

 1. Перевірка передумов для бездоганної роботи виробничих процесів, зокрема обладнання/інформацію з інших інтегрованих систем;
 2. Запуск відповідного рецепту та встановлення коректних параметрів для запуску виробництва;
 3. Автоматичний запуск лінії після виконання всіх умов;
 4. Можливість оперативної зупинки процесу у разі помилок.
Автоматизація виробничих процесів

Виробничий процес вважається автоматизованим, якщо людина не взаємодіє з нею, крім як для усунення несправностей та відмов.

Високоавтоматизоване виробниче середовище

Виробниче середовище вважається високоавтоматизованим, коли більшість виробничих процесів автоматизовано, а робочі процеси керуються системою під контролем працівників цеху, хоча у високоавтоматизованих виробничих середовищах зазвичай є різні рівні автоматизації. На цьому етапі виробники зазвичай реалізують нові, важливі ініціативи з автоматизації. Високоавтоматизовані виробничі середовища зазвичай виграють від реалізації або оптимізації наступних можливостей:

 1. Автоматична ідентифікація носіїв та/або матеріалів;
 2. Автоматизована обробка матеріалів та транспортування;
 3. Координація автоматизованої обробки матеріалів із необхідними ручними операціями;
 4. Автоматизація обробки збоїв та винятків;
 5. Автоматизація атестації обладнання;
 6. Розширена виробнича аналітика.

Ми показали лише деякі з наших розробок, але можемо набагато більше... )

Надішліть запит з описом індивідуального проекту/завдання, яке хочете вирішити за допомогою автоматизації і ми позбавимо вас проблем