Cart

Автоматизація виробничих процесів підприємства

Автоматизація підприємств забезпечує ефективне, кероване та гнучке середовище, яке можна легко масштабувати по мірі зростання вашої компанії. Автоматизація виробничих процесів вирішує безліч проблем для підприємства. Вона забезпечує не тільки швидке та точне виконання рутинних процесів, але й виконує складні завдання, які знижують витрати, ризики та покращує загальну взаємодію з кінцевим споживачем.

Однак, прагнучи отримати швидкі вигоди, найчастіше компанії ініціюють автоматизацію вузьких сегментів, що призводить до багатьох проблем, пов’язаних із масштабованістю та безпекою в майбутньому. Якщо ж ви готові підійти до автоматизації підприємства з чіткою та цілісною стратегією, зв’яжіться з нашими фахівцями, та вони допоможуть оптимізувати ваш бізнес.

Промисловість

Чим вищий контроль операцій підприємства, тим більшу цінність можна отримати з кінцевого продукту.

Заводи / Фабрики / Комбінати

Ми пропонуємо свій досвід та унікальні рішення щодо автоматизації та модернізації виробничих процесів будь-якої складності, а також послуги із заміни застарілого обладнання.

Аграрії

Наші інновації допоможуть збільшити врожайність та підвищити продуктивність в аграрному секторі.

Ферми / Елеватори / Сільгосптехніка

За допомогою спеціальних давачів та елементів управління ми автоматизуємо зерносушки, конвеєри для зерна, польову техніку, системи зрошення, теплиці, тваринницькі ферми, а також системи виробництва овочів/фруктів та ін.

Інфраструктура міста

Безперебійна робота об’єктів життєзабезпечення однаково важлива як для комфорту, так і безпеки городян.

Водоканали / ЖКГ / Тепловодопостачання / Водовідведення

У нас багатий досвід у галузі диспетчеризації, автоматизації ТЕЦ, котелень, котлів та ін. І ми знаємо як автоматизувати та максимально вберегти від аварійних ситуацій життєво важливі артерії міста.

Компанії з надання послуг

Ми оптимізуємо та автоматизуємо сервіс та життєвий цикл практично всіх пристроїв.

Спорткомплекси / Заправки АЗС / Автомийки

Створим єдиний інтерфейс для всіх робочих завдань та бізнес-функцій, що дозволить пропонувати послуги з максимальною зручністю для користувача та конкурентоспроможною ціною.

Серійні виробники

Ми гарантуємо високу якість та своєчасне постачання на постійній основі.

Заводи з виробництва верстатів / автоматики

Наше обладнання може бути використане як частина виробів для серійних виробників, що випускають верстати та машини.

Нафтогазова галузь

Діагностика та аналіз на основі давачів дозволяє збирати та оцінювати великі обсяги інформації на швидкостях, що багато в чому перевищують можливості людини.

Склади з пальним / Нафтобази

Наша розробка – система “АСКОП”, здатна оптимізувати використання робочої сили, управління запасами та усунути численні організаційні недоліки.

Гірська промисловість

Автоматизація виробничих процесів гірничих робіт дозволяє збільшувати видобуток корисних копалин, зменшує витрати та продовжує службу шахтних майданчиків.

ГЗК / Розвідка, видобуток корисних копалин

Наші практики автоматизації можуть значно полегшити управління гірничими роботами, зокрема забезпечити транспортування породи, автоматизацію підйомників, планування видобутку, диспетчеризацію майданчиків, координацію та автономну роботу різних операцій.

Металургія

Ми маємо необхідні технології та продукти для забезпечення високої якості та перспективних рішень для металургії.

Металургійні заводи / Комплекси / Комбінати

Завдяки нашому багаторічному досвіду ми можемо обслуговувати весь спектр і пропонувати індивідуальні рішення для більш ефективних процесів обробки металів у кожній з областей, будь то доменне виробництво, виробництво сталі або порошкова металургія.

Суднобудування

Суднобудування є трудомістким сектором, водночас застосування технологій автоматизації здатне втричі збільшувати продуктивність.

Порти / Суднобудівні та судноремонтні заводи

Ми пропонуємо перевірені засоби автоматизації, здатні в рази підвищити ефективність роботи підприємства та надійність кінцевого продукту.

Системніінтегратори

Ми завжди раді співпраці з компаніями, які шукають партнерські відносини і готові запропонувати свої рішення в автоматизації підприємств.

Інжинірингові компанії / Дистриб'ютори / Партнери

Ми пропонуємо використати наше обладнання та компоненти автоматизвції, для реалізації ваших проектів.