Cart

Cart

Серія давачів Fluid+

Серія давачів Fluid+ виробництва TURCK – це покоління давачів, орієнтований виключно на сучасні вимоги.

Інтуїтивно зрозуміла концепція управління для п’яти типів пристроїв робить введення в експлуатацію та управління простішим, ніж будь-коли. Відсутність механічних кнопок та міцний корпус із класом захисту IP69K. Модульні технологічні з’єднання дозволяють створювати індивідуальні комбінації зовнішнього інтерфейсу, сенсорного блоку та внутрішнього блоку.

 

Витратоміри FS+

 • Вбудований вимір температури усуває необхідність додаткового давача в простих додатках.
 • Моніторинг дельти витрати для надійного введення в експлуатацію навіть у разі коливань витрати
 • Quick-Teach для швидкого введення в експлуатацію

Давачі серії FS+ контролюють витрату та температуру рідких середовищ. Можна встановити точку перемикання за кілька секунд, а керування пристроєм здійснюється за допомогою ємнісних сенсорних панелей. Крім того, конструкція давача орієнтована на максимальну надійність.

Економія часу: Quick-Teach дозволяє встановити точку перемикання всього за кілька секунд, за бажання безпосередньо на давачу.

Високі класи захисту завдяки інноваційній концепції ущільнення. IP6K6K, IP6K7 та IP6K9K дозволяють легко використовувати FS+ у суворих умовах.

IO-Link 1.1 полегшує обмін даними. Давач може бути навчений, керуватися або зчитуватися дистанційно.

Серія давачів Fluid+
Давач потоку FS+

Давачі температури TS+

 • Компактні пристрої з вбудованим давачем або віддалені пристрої з прикріпленим блоком давачів
 • Сумісність із давачами-термопара
 • Автоматичне визначення типу давача TC або Pt

Надійні давачі Turck TS+ з IO-Link пропонують інтелектуальні функції для простого введення в експлуатацію та профілактичного обслуговування. Компактні пристрої керуються за допомогою сенсорних панелей та відображають значення на 14-сегментному дисплеї. Опціонально вони можуть бути оснащені вбудованим давачем температури (TS700), а також блоками обробки та відображення (TS720) для підключення термометрів опору або термопара.

Три кнопки, зрозуміла структура меню та добре видимий світлодіодний дисплей забезпечують зручне програмування інтелектуального давача.

Надійність: давач має корпус із нержавіючої сталі із сенсорним керуванням замість механічних елементів керування, що ідеально підходить для використання в суворих промислових умовах завдяки ступеню захисту IP67 та IP69K.

Встановлення зручне для користувача – пристрої можна монтувати у будь-якому положенні. Панель дисплея можна повертати на 180 °.

Свобода вибору: давачі з комутаційними виходами або комбінацією комутаційних та аналогових виходів.

Серія давачів Fluid+
Давач температури TS+

Давачі тиску PS+

 • 2-колірний дисплей вказує на перевищення уставки, змінюючи колір на червоний
 • Варіанти вимірювання перепаду тиску одним давачем
 • Прилади з керамічним вимірювальним осередком або повністю звареним металевим вимірювальним осередком для стійкості до надмірного тиску до семиразового номінального тиску

Давачі тиску серії PS+ надійно вимірюють технологічний тиск у промислових додатках. Давачі останнього покоління, які отримали нагороду iF DESIGN AWARD, відповідають двом основним вимогам: висока експлуатаційна готовність та спрощене введення в експлуатацію.

Робота давача без зношування завдяки ємнісним сенсорним панелям. Дисплей також має програмовану зміну кольору.

Автоматичне визначення типів виходів NPN або PNP. Аналоговий вихід налаштовується на сигнал струму чи напруги.

Максимальна довговічність завдяки класам захисту IP IP66, IP67 та IP69K. Хороші ударні та вібраційні властивості, а також висока стійкість до надмірного тиску.

Відображення змінних даних: профілі даних IO-Link забезпечують гнучке підключення давача.

Серія давачів Fluid+
Давач тиску PS+

Давачі рівня LRS+ та LUS+

 • Ультразвуковий давач LUS+ для невеликих резервуарів з відстанню вимірювання до 1,30 м
 • Радарний давач LRS+ для вимогливих додатків та великих відстаней вимірювання – до 10 метрів
 • Радіолокаційний монітор візуалізує відображення радара в режимі реального часу.

Радарні давачі серії LRS оснащені широкими аналітичними функціями та використовуються в основному для вимірювання рівня наповнення в автоматизації виробництва, де оптичні або ультразвукові давачі не можуть використовуватися через обмежений діапазон або фактори перешкод, такі як пил, вітер або падіння світла. Вони відповідають класу захисту IP67/69K і ідеально підходять як економічна альтернатива для додатків з високими вимогами до рівня наповнення в резервуарах та силосах.

Швидке введення в експлуатацію: користувачі Turck IO-Link можуть налаштувати радарний монітор без додаткового програмного забезпечення за допомогою конфігуратора IODD.

Єдина логіка роботи: серія продуктів LRS використовує концепцію сенсорної платформи Fluid 2.0 з кнопками ємності та напівпрозорою передньою кришкою.

Радарні давачі серії LRS були розроблені для вимірювання рівня від 0,35 до 10 метрів.

Панель керування дозволяє безпосередньо виводити значення відстані, рівня та об’єму для резервуарів різної геометрії.

Надійні ультразвукові давачі LUS211 можуть працювати при тиску від 0,5 до 5 бар на технологічному з’єднанні та доповнюють платформу Turck для давачів рідини, що складається з давачів тиску, витрати та температури, а також радарних давачів рівня.

Додатковий інтерфейс IO-Link та інтелектуальна децентралізована попередня обробка сигналів роблять усі варіанти розумними постачальниками даних для IIoT.

Прямий висновок значень відстані, рівня чи обсягу у відсотках чи абсолютних значеннях шляхом параметризації давачів існуючими даними геометрії контейнера через IO-Link.

Єдина концепція управління для всього сімейства Fluid 2.0 для спрощення введення в експлуатацію із сенсорним дисплеєм під прозорою передньою кришкою.

Серія продуктів LUS211 доступна зі стандартними технологічними з’єднаннями G і NPT, з діапазонами 40 і 130 см для кожного типу з’єднання.

Серія давачів Fluid+
Давачі рівня LRS+ та LUS+

Серія давачів Fluid+ – п’ять давачів та одна концепція управління

Філософія сенсорної платформи Fluid+ така: все, що може бути спроектовано однаково, мабуть, реалізовано однаково. Це створює ресурси для унікальних інноваційних рішень, які роблять кожен із п’яти давачів краще, ніж порівняні окремі пристрої.

Сенсорне управління
Це більше, ніж сучасні гаджети: відмова від механічних кнопок забезпечує класи захисту до IP69K. Прилади гарантовано витримують тривале використання. Крім того, функція сенсорного керування дозволяє легко керувати за допомогою жестів, таких як скидання для блокування/розблокування пристроїв.

2-колірний дисплей
2-колірний 14-сегментний дисплей чітко показує критичні значення, змінюючи колір на червоний. Це гарантує, що навіть непідготовлені співробітники матимуть змогу одразу побачити, коли виміряне значення виходить з-під контролю.

Модульні з’єднання
Приєднання до процесу та блоки давачів з різними принципами вимірювання можна гнучко комбінувати у процесі виробництва. Це скорочує час навіть рідкісних комбінацій. Модульний принцип конструкції відкриває шлях до унікального давача диференціального тиску з подвійним приєднанням до процесу.

Індивідуальні особливості
Незважаючи на однаковість сімейства, кожен тип давачів має свої особливості, щоб максимально спростити їх використання та введення в експлуатацію.

Відмітки та нагороди
Дизайн та концепцію управління PS+ відзначило експертне журі конкурсу IF Design Award. FS+ посів 1-е місце у категорії стандартних компонентів та сенсорних технологій на премії Automation Award журналу elektro AUTOMATION. У категорії «давачі та вимірювальна техніка» професійного журналу Computer und Automation, FS+ посів 2-е місце.

Унікальність сімейства
Серія давачів Fluid+ відрізняється високою доступністю, простотою підключення, гнучкістю та простотою використання.

Просте введення в експлуатацію
Єдина концепція управління з кнопками та управлінням жестами
Автоматичне виявлення NPN/PNP
Радарний монітор, конфігуратор IODD, Quick-Teach, Delta Flow Monitoring та інші функції для швидкого та безпечного введення в експлуатацію навіть у вимогливих програмах

Передача даних у хмару
IO-Link 1.1 для передачі додаткових даних для моніторингу стану чи профілактичного обслуговування
Безшовна інтеграція з рішеннями Turck Cloud Solutions забезпечує передачу давача у хмару без програмування

Максимальна гнучкість
Головка давачів, що обертається на 340 градусів, забезпечує оптимальне позиціонування без необхідності адаптації технологічного приєднання.
Профілі даних давачів інших виробників можна емулювати для плавного переходу на пристрої Fluid+

Серія давачів Fluid+ – високий рівень надійності
Максимальна надійність завдяки IP69K та відсутності механічних кнопок
Механізм блокування запобігає простоям системи через маніпуляції з давачами
Використовувані матеріали стійкі до УФ-випромінювання та солі і ідеально підходять для зовнішнього застосування.