Cart

Cart

ABB – технології у сфері промисловості, транспорту та інфраструктури

ГоловнаКомпоненти автоматизаціїABB – технології у сфері промисловості, транспорту та інфраструктури
ABB – технології у сфері промисловості, транспорту та інфраструктури

Скиф Контрол

ТОВ “Скіф Контрол” – офіційний партнер виробників устаткування VEGA, TURCK, B&R, ABB, DANFOSS.

Наші фахівці мають великий досвід і можуть надати кваліфіковану допомогу на всіх стадіях реалізації проекту – починаючи від підбору та закінчуючи інсталяцією виробничого обладнання.

Про компанію

ABB – компанія спеціалізується в галузі електрифікації, робототехніки, автоматизації та управління рухом. Її діяльність розширює межі технологічних можливостей та виводить виробничий процес на новий рівень. Вчені та технологи ABB використовують нововведення під час оновлення продукції. Завдяки цьому підвищується ефективність, надійність та продуктивність промислових, комунальних та інфраструктурних об’єктів. Загалом у компанії працює близько 110 000 співробітників у більш ніж 100 країнах.

ABB має довгу історію та багату спадщину технологічних інновацій. Як сама компанія, так і її попередники, Asea та BBC, першими розробляли багато технологій у галузі енергетики та автоматизації і, що важливо, сьогодні зберігають лідерство на ринку в цих напрямках.

ABB Corporate Research обслуговує всю компанію та її вчені та інженери тісно співпрацюють із R&D*. Таке партнерство заклало основу для багатьох новаторських технологій АББ.

У рамках прихильності до інновацій компанія співпрацює з 70 університетами по всьому світу. Генерує нові ідеї та просуває існуючі технології.

Області досліджень:

 1. Комутація
  Розробляються передові технології переривання змінного та постійного струму для всього діапазону напруг
 2. Давачі
  Створюються інноваційні вимірювальні рішення для електричних та промислових систем
 3. Матеріали
  Проводяться дослідження нових матеріалів для майбутніх продуктів та визначаються передові виробничі процеси.
 4. Механіка
  Аналізуються та відстежуються технологічні досягнення у використанні різноманітних механічних систем – від робототехніки до розподільчого пристрою
 5. Електромагнетизм
  Розробляються нові продукти та системи. У ході робіт використовується напрацювання з електромагнетики, діелектриків, теплопередачі, акустики та електрохімії.
 6. Програмне забезпечення
  Створюються стійкі, безпечні та зручні програмні рішення для автоматизації. При створенні яких використовуються ефективні методи та архітектури розробки програмного забезпечення, а також комунікаційних технологій
 7. Силова електроніка
  Реалізуються нові рішення в галузі силової електроніки та силових напівпровідників для різних застосувань
 8. Контроль
  Інноваційні рішення для автоматизації, експлуатації, захисту та технічного обслуговування промислових та електричних систем, включаючи пов’язані з ними компоненти
* R&D (Research & Development) – це науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи (НДДКР), комплекс заходів, що включає як наукові дослідження, так і виробництво дослідних і дрібносерійних зразків продукції, що передує запуску нового продукту або системи в промислове виробництво. Витрати на НДДКР є важливим показником інноваційної діяльності компанії.
Технології АББ, які змінили світ

Розумний давач

У 2016 році АББ випустила інтелектуальне сенсорне рішення, яке підключає низьковольтні електродвигуни до промислового Інтернету, дозволяючи безперервно контролювати їх через смартфон чи веб-додаток. Інтелектуальний давач ABB Ability легко прикріплюється практично до будь-якого двигуна і передає дані, наприклад, про вібрацію, температуру, навантаження і споживання енергії, в хмару для аналізу. Оповіщення генеруються, як тільки якийсь із параметрів відхиляється від норми, що дозволяє оператору вжити запобіжних заходів перед несправністю двигуна.

Подібне інтелектуальне рішення призводить до скорочення часу простою двигунів до 70% та збільшує термін їхньої служби до 30%, а споживання енергії скорочується на 10%.

Промисловий робот

1974 року компанія АББ розробила електроробота з мікропроцесорним управлінням. З того часу вона впровадила низку інновацій у галузі робототехніки – від високошвидкісних дельта-роботів для збору та пакування до першого у світі промислового робота для спільної роботи, YuMi, у 2015р.

Вплив роботів на виробничий процес був революційним. Їх здатність збільшувати продуктивність і якість процесу кінцевого продукту, скорочення простоїв, експлуатаційних і трудових витрат, зробили їх незамінними для промислового виробництва.

У 2008 році ABB представила SafeMove – програмне рішення для моніторингу, яке дозволяє людям безпечно працювати у безпосередній близькості від роботів, заощаджуючи простір та підвищуючи продуктивність.

Через сім років ABB знову зробила революцію в промисловій робототехніці, випустивши YuMi, розумного робота для складання дрібних деталей. Робот був спеціально розроблений для спільної роботи з людьми. YuMi, що означає «ти і я», є дворуким роботом. Останній, оснащений спритними захватами, чутливим зворотним зв’язком керуванням силою, гнучким програмним забезпеченням та вбудованими функціями безпеки. Все це в сукупності дозволяють програмувати робота навчаючи його, а не кодуючи.

Індустріальна, розширена автоматизація

АББ була піонером у галузі автоматизації процесів у 1980-х роках. І сьогодні є світовим лідером у системах управління, які автоматизують та керують процесами переробки сировини у високоякісну продукцію.

Ці системи використовуються у переробних галузях промисловості, таких як хімічна та нафтогазова, а також у виробництві електроенергії. Тут використовують давачі, виконавчі механізми, контролери та комп’ютери. Завдяки цьому оператори-люди можуть безпечно та економічно управляти цілими переробними підприємствами. Контролювати процес зводячи до мінімуму втрати та одночасно забезпечувати високу якість продукції.

У 2004 році АББ підняла управління процесом на новий рівень із запуском своєї системи 800xA, яка розширила традиційне автоматизоване управління, включивши всі функції автоматизації підприємства в єдину операційну та інженерну платформу. Система 800xA є одним із провідних продуктів платформи ABB Ability. Вона поєднує процеси та виробничі підприємства розташовані в різних країнах, в єдину інтегровану систему.

Приводи зі змінною швидкістю

У 1969 році АББ випустила приводи з регульованою швидкістю, які коригують електродвигун відповідно до фактичного навантаження, не даючи двигуну працювати на повному газу. Результатом стало різке зниження енергоспоживання – приблизно на 50% у насосах, вентиляторах та компресорах.

Сьогодні компанія ABB є світовим лідером у галузі низьковольтних приводів та потужних приводів середньої напруги. Її портфель приводних систем охоплює широкий діапазон потужностей від 100 Вт до 100 мегават. Він використовується в різних сферах, від житлових та комерційних будівель до шахт та переробних заводів. Встановлена ​​база приводів АББ заощадила приблизно 510 ТВт-год електроенергії в 2016 році, що еквівалентно річному споживанню електроенергії понад 125 мільйонів домашніх господарств Європейського союзу, і дозволило уникнути близько 410 мільйонів тонн викидів CO2, що відповідає річних викидів більше.

Морські силові установки

Силові установки АББ Azipod вплинули на ефективність роботи морських суден. Запущений у 1990 році, Azipod перетворив морські двигуни, помістивши електродвигун у занурений відсік за межами корпусу судна. Виключивши, таким чином, необхідність використання кермів, довгих стволів або кормових поперечних підрулюючих пристроїв. Переваги безредукторної силової установки Azipod – це забезпечення меншої витрати палива за більшої швидкості. На 5-15% нижче енергоспоживання, кращу маневреність, менший шум і компактність.

Сьогодні ABB пропонує широкий спектр рішень Azipod для багатьох типів суден, у тому числі круїзних лайнерів, криголамів, льодових вантажних суден, поромів, мегаяхт, морських суден постачання та бурових установок. Нові покоління цієї відзначеної нагородами технології ще більше підвищили ефективність, надійність та зручність обслуговування системи.

No custom footer is found, make sure you create a one