Скористайтеся розширеними аналітичними функціями сімейства радарних давачів рівня LRS510 компанії Turck для складних завдань вимірювання рівня. Радарний давач рівня Turck є модернізацією ультразвукових і оптичних давачів. Він точно вимірює рівень та обсяг сипких та рідких середовищ у найсуворіших промислових умовах. Скористайтеся перевагами IO-Link для зручного пошуку даних.

Радарний давач рівня ідеально підходить для промислової автоматизації

Для вимірювання рівня та обсягу у складних промислових умовах потрібні спеціально адаптовані продукти. Наприклад, радарні давачі рівня IO-Link із сімейства давачів Turck LRS510. Після багатьох років інтенсивної розробки ці давачі відповідають суворим вимогам промислової автоматизації.

Сімейство давачів LRS510 точно та надійно вимірює рівень та обсяг сипких або рідких середовищ у ваших резервуарах та силосах. Давачі зі ступенем захисту IP67/69K особливо рекомендуються для застосування в системах автоматизації виробництва, де оптичні чи ультразвукові давачі не підходять через такі фактори перешкод, як пил, вітер чи світло.

Переглянути брошуруБільше давачів TURCK на нашому сайті

Радарний рівнемір з широким діапазоном вимірювання

Радарний давач рівня Turck LRS510 вимірює рівень та об’єм у діапазоні від 0,35 м до 10 м. Ці давачі відповідають суворим вимогам класів захисту IP67 та IP69K.

Радарні давачі LRS, що вільно випромінюють, також пропонують функції докладного аналізу, які раніше були доступні тільки у висококласних радарних давачах, що використовуються в обробній промисловості. Відсутність металевого напрямного зонда дозволяє легко використовувати прилад також у гігієнічних цілях та спрощує введення в експлуатацію.

Оптимально підходить для використання у резервуарах до 10 м

Вузький кут розкриття зменшує перешкоди від сторонніх предметів або може бути легко відфільтрований за допомогою монітора радіолокації Turck.

 

Радарный датчик уровня Turck

Візуалізація даних

Радар-монітор Turck візуалізує дані давачів, що спрощує юстування давачів. Всі інші параметри та фільтри, що відносяться до давача, також можуть бути встановлені безпосередньо та відповідно до застосування.

 

Радарный датчик уровня Turck

Основні переваги радарного давача рівня

  • Підходить для складних умов навколишнього середовища в промислової автоматизациї
  • Один продукт для вимірювання відстані, рівня та обсягу
  • Просте вилучення даних та конфігурація з провідними пристроями Turck IO-Link
  • Нечутливість до наявності предметів (нагрівачів, мішалок) у баку чи силосах за рахунок фільтрації сигналу
  • Той самий дизайн та управління, що й у інших давачів Turck із портфоліо Fluid 2.0.
  • Велика кількість додаткової інформації для обробки в додатках моніторингу стану IIoT: крім рівня сигналу сюди входять значення температури, години роботи або цикли перемикання. Це підвищує надійність виміру рівня у складних умовах.